• Polski Szaniec 3-4/2015 już w sprzedaży!: Ostatni w 2015 roku numer „Polskiego Szańca” właśnie trafił na półki sklepowe. Wewnątrz m.in.: STOP - zalewowi imigrantów!; Narodowość a cywilizacja; Zagadnienie kwoty wolnej od podatku; Krajobraz po wyborczej batalii; Na wschodzie bez zmian. Więcej informacji na www.polskiszaniec.pl
  • Patriota 1/2016: Pierwszy w 2016 roku numer naszego biuletynu informacyjnego jest już dostępny do pobrania. Z publikacją można się zapoznać w dziale "Wydawnictwa" na naszej stronie, do czego gorąco zachęcamy!

Jak zostać członkiem Ligi Obrony Suwerenności?

Aby zostać członkiem Ligi Obrony Suwerenności należy wypełnić poniższy formularz. W polu "O sobie" prosimy wpisać dane osobiste tj. wiek, wykształcenie, wykonywany zawód i dotychczasowa działalność polityczna, a także poinformować nas o preferowanej formie kontaktu (e-mail zwrotny, kontakt telefoniczny, bądź wysyłka naszych materiałów na podany adres).

Składki członkowskie wynoszą: 10 zł (ulgowa) lub 15 zł (normalna) miesięcznie. Składka ulgowa przysługuje wyłącznie osobom o trudnej sytuacji materialnej.


* oznaczone pola są wymagane

Po otrzymaniu Twojej wiadomości, skontaktujemy się z Tobą oraz poinformujemy o dalszej formule współpracy. Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 501-813-770 oraz za pośrednictwem e-mail: lospolski@lospolski.pl. W razie braku odpowiedzi z naszej strony na wypełniony formularz, prosimy o kontakt telefoniczny.

Share Button