• Polski Szaniec 3-4/2015 już w sprzedaży!: Ostatni w 2015 roku numer „Polskiego Szańca” właśnie trafił na półki sklepowe. Wewnątrz m.in.: STOP - zalewowi imigrantów!; Narodowość a cywilizacja; Zagadnienie kwoty wolnej od podatku; Krajobraz po wyborczej batalii; Na wschodzie bez zmian. Więcej informacji na www.polskiszaniec.pl
  • Patriota 1/2016: Pierwszy w 2016 roku numer naszego biuletynu informacyjnego jest już dostępny do pobrania. Z publikacją można się zapoznać w dziale "Wydawnictwa" na naszej stronie, do czego gorąco zachęcamy!
Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku

11 czerwca po raz 8. ulicami Gdańska przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku jego hasło przewodnie brzmiało: „Św. Jan Paweł II – Promotor godności życia i rodziny” . Marsz zgromadził kilkaset osób, nie zabrakło też licznej delegacji Ligi Obrony Suwerenności.

Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku

Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku

Po mszy w Bazylice Mariackiej marsz wyruszył ulicami miasta by zakończyć się pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. W pochodzie wzięły udział całe rodziny, co doskonale podkreślało ideę przewodnią zgromadzenia, które miało na celu zwrócenie uwagi Gdańszczan na potrzebę pielęgnowania wartości rodzinnych i ochronę życia nienarodzonych. Działacze LOS pod przewodnictwem kol. Roberta Kownackiego kolportowali okolicznościowe ulotki i czasopismo „Polski Szaniec”, byli przy tym serdecznie przyjmowani przez uczestników marszu.

Share Button