• Polski Szaniec 3-4/2015 już w sprzedaży!: Ostatni w 2015 roku numer „Polskiego Szańca” właśnie trafił na półki sklepowe. Wewnątrz m.in.: STOP - zalewowi imigrantów!; Narodowość a cywilizacja; Zagadnienie kwoty wolnej od podatku; Krajobraz po wyborczej batalii; Na wschodzie bez zmian. Więcej informacji na www.polskiszaniec.pl
  • Patriota 1/2016: Pierwszy w 2016 roku numer naszego biuletynu informacyjnego jest już dostępny do pobrania. Z publikacją można się zapoznać w dziale "Wydawnictwa" na naszej stronie, do czego gorąco zachęcamy!
Nowy numer Polskiego Szańca

Ostatni w 2016 roku numer pisma społeczno-politycznego „Polski Szaniec” ukazał się w sprzedaży. Tematem przewodnim najnowszego wydania naszego czasopisma są stosunki polsko-ukraińskie w przeszłości, jak też w czasach współczesnych. Poruszamy także zagadnienie narastającej fali islamskiego terroru w Europie oraz problem bylejakości unijnych „elit”. W bieżącym numerze można również znaleźć wiele ciekawych artykułów traktujących o historii Polski.
Pismo można nabyć w salonach prasowych „Empik” i „Ruch” oraz w sprzedaży wysyłkowej za pośrednictwem redakcji (portal allegro.pl lub kontakt telefoniczny/mailowy).

SPIS TREŚCI:

Wojciech Podjacki, Internacjonały
Roman Dmowski o kwestii ukraińskiej
Robert Kownacki, Europejska „elita” cz. 2
Wojciech Podjacki, Widmo dżihadu – Francja w stanie wojny
Stanisław Michalkiewicz, Braterstwo broni z UPA
Benedykt Rutkowski, Zagończyk wojny 1919-1920 – ppłk. Jerzy Dąmbrowski „Łupaszka”
Rafał Żak, Polsko-Czeski konflikt o Zaolzie
Ewa i Bogumił Liszewscy, Zginął za ukochaną Ojczyznę. Gorliwy kapłan i patriota – ksiądz gen. Stanisław Brzóska
Tadeusz Puchałka, Warto wracać pamięcią do minionego czasu
Z działalności Ruchu

Share Button