• Polski Szaniec 3-4/2015 już w sprzedaży!: Ostatni w 2015 roku numer „Polskiego Szańca” właśnie trafił na półki sklepowe. Wewnątrz m.in.: STOP - zalewowi imigrantów!; Narodowość a cywilizacja; Zagadnienie kwoty wolnej od podatku; Krajobraz po wyborczej batalii; Na wschodzie bez zmian. Więcej informacji na www.polskiszaniec.pl
  • Patriota 1/2016: Pierwszy w 2016 roku numer naszego biuletynu informacyjnego jest już dostępny do pobrania. Z publikacją można się zapoznać w dziale "Wydawnictwa" na naszej stronie, do czego gorąco zachęcamy!
Gdańsk obala system- manifestacja przedwyborcza

21. maja odbyła się w Gdańsku manifestacja pod hasłami: „Bronisław? Nie dziękuję” oraz „Gdańsk obala system”. Był to ostatni, przed drugą turą wyborów, głos gdańskich środowisk patriotycznych, sprzeciwiających się recydywie rządów obecnego prezydenta i jego towarzyszy z Platformy Obywatelskiej.

Gdańsk obala system

Gdańsk obala system

Zgromadzenie rozpoczęło się o godz. 17.00 pod pomnikiem Jana III Sobieskiego na Targu Drzewnym. Jednym z głównych mówców był Przewodniczący Ligi Obrony Suwerenności Wojciech Podjacki. Wygłosił on płomienne, antysystemowe przemówienie, w którym napiętnował rządzący dziś w Polsce „układ zamknięty. Wyrażając poparcie dla Andrzeja Dudy zaapelował też o pełną mobilizację i wzięcie udziału w ostatnim etapie wyborów, które mają wielkie znaczenie dla przyszłego kształtu naszego państwa.

Po wygłoszeniu przemówień, rozpoczął się przemarsz pod Pomnik Poległych Stoczniowców, gdzie około godz. 19.00 manifestacja została zakończona. Wzięło w niej udział ponad 100 osób, wśród których znaleźli się przedstawiciele LOS, Prawicy RP, Klubów „Gazety Polskiej”, PiS, środowisk wspierających w wyborach Grzegorza Brauna oraz środowiska Pro Life.

 

 

 

Share Button